Dziękuję za twoją opinię!
Każdy komentarz i miłe słowo od naszych Użytkowników jest dla nas niezwykle ważne! Dziękujemy za spędzenie czasu na naszej platformie i dodanie opinii.
I z wielką uwagą czytamy Twoją ocenę, bo była moderowana :)
Prezentujemy drugą odsłonę naszej Rusałki. Tym razem w towarzystwie tropikalnych owoców mango i marakui, które wprowadzą Was w iście wiosenne i letnie klimaty. Idealna na każdą okazję. Sprawdzi się jako świetny izotonik.
Prezentujemy drugą odsłonę naszej Rusałki. Tym razem w towarzystwie tropikalnych owoców mango i marakui, które wprowadzą Was w iście wiosenne i letnie klimaty. Idealna na każdą okazję. Sprawdzi się jako świetny izotonik.